NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE ŚRODKÓW KFS - Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Pomoc dla Ukrainy - banner PUP_WUP

Rynek pracy - pomoc dla Ukrainy

Публикатор

Informujemy, że z powodów zdrowotnych

Filia Powiatowego Urzędu Pracy w Żmigrodzie będzie nieczynna od dnia 10 lutego 2025 r. do odwołania.

W sprawie rejestracji zapraszamy do siedziby Powiatowego Urzędu Pracy mieszczącej się w Trzebnicy przy ul. Kościuszki 10.

W sprawie wyznaczonych wizyt prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonu: 71 387-05-65  lub 71 306-74-30.

                                                  Za utrudnienia przepraszamy.

WOLNE MIEJSCA STAŻOWE:

*Agencja Restrukturyzacji I Modernizacji Rolnictwa, Biuro Powiatowe w Trzebnicy ul. Milicka 33
​​​​​stanowisko: referent ds. administacyjno-biurowych, ilość miejsc: 1
wymagania: wykształcenie średnie/wyższe, obsługa komputera, umiejętność pracyw zespole, kontakt: 71/394 86 11
 
* Urząd Miejski w Obornikach Śl., Oborniki Śl. ul. Trzebnicka 1
stanowisko: technik administracji, ilość miejsc: 2
wymagania: wykształcenie średnie, obsługa komputera, kontakt: 71/ 310 35 19 wew. 419
 
* Obornicki Ośrodek Kultury, Oborniki Śl. ul. Dworowa 26
stanowisko: sekretarka, ilość miejsc: 1
wymagania: wykształcenie średnie, obsługa pakietu Office , kontakt:  506 857 952
 
* ​​​Fundacja Przyjaźń Sztuka Edukacja, Oborniki Śl. ul. Wrocławska 16
stanowisko: asystent nauczyciela przedszkola, ilość miejsc: 1
wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, kurs opiekuna dziecięcego, kontakt:  502 263 909
 
 
 
WAŻNA INFORMACJA DLA PRACODAWCÓW !!!
Przypominamy Pracodawcom o obowiązku składania powiadomień o powierzeniu wykonywania pracy obywatelowi Ukrainy na stronie internetowej
www.praca.gov.pl
Zgodnie z ustawą o pomocy obywatelom Ukrainy pracodawca  ma 7 dni na dopełnienie tego obowiązku.

Публикатор

NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE ŚRODKÓW KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy informuje, że uruchamia nabór wniosków
o przyznanie środków limitu podstawowego Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców.


Wnioski przyjmowane będą  w okresie od 12.02.2025 r. do 14.02.2025 r.

W związku z przyznaniem limitu środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego na realizację zadań w roku 2025 w wysokości 430 tys. zł (słownie: czterysta trzydzieści tysięcy złotych), o których mowa w artykule 69a ust. 2 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (tj. Dz. U. z 2024r. poz. 475 z późn. zm.). Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy zaprasza wszystkich Pracodawców zainteresowanych dofinansowaniem kształcenia ustawicznego pracowników
i pracodawców do składania wniosków.

Pracodawcy zainteresowani powyższym wsparciem, składają wniosek w Powiatowym Urzędzie Pracy w Trzebnicy, jeżeli jest on urzędem właściwym ze względu na siedzibę pracodawcy albo miejsce prowadzenia działalności.

Kompletne wnioski należy składać do Powiatowego Urzędu Pracy w Trzebnicy, pok. 302 (Sekretariat) w okresie od 12.02.2025 r.  do 14.02.2025 r.

Dofinansowanie przyznawane jest na podstawie przyznanej liczby punktów do wysokości otrzymanego limitu środków. Nie przyznaje się dofinansowania na podstawie kolejności zgłoszeń. W trakcie trwania naboru wnioski nie będą sprawdzane pod kątem ich poprawności!

Aktualnie obowiązujące druki wniosków można pobrać ze strony internetowej trzebnica.praca.gov.pl w zakładce dokumenty do pobrania .

Najpóźniej w terminie 30 dni od dnia zakończenia naboru Urząd poinformuje pracodawcę o sposobie rozpatrzenia wniosku.

UWAGA !!!

Na każdą wnioskowaną formę wsparcia należy złożyć osobny kompletny wniosek, który powinien być spięty w sposób trwały (np.w skoroszycie, wszystkie strony spięte i ponumerowane) wypełniony czytelnie i jednostronnie, powinien być złożony w terminie co najmniej 30 dni przed planowanym rozpoczęciem kształcenia ustawicznego ponieważ umowa może zostać zawarta tylko na działania, które jeszcze się nie rozpoczęły. Brak podpisu osoby upoważnionej na wniosku jest równoznaczne z jego niezłożeniem, co powoduje pozostawienie wniosku bez rozpatrzenia.  Za datę złożenia Wniosku uznaje się datę jego wpływu do sekretariatu urzędu.

Wsparcie ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego przyznawane będzie pracodawcom, których wnioski będą spełniały wymagania określone przynajmniej w jednym z przyjętych priorytetów:

1) Wsparcie rozwoju umiejętności i kwalifikacji w zawodach określonych jako deficytowe na danym terenie tj. w powiecie lub w województwie.

2) Wsparcie rozwoju umiejętności i kwalifikacji w związku z zastosowaniem w firmach nowych procesów, technologii i narzędzi pracy.

3) Wsparcie kształcenia ustawicznego pracodawców i ich pracowników zgodnie z potrzebami szkoleniowymi, które pojawiły się na terenach dotkniętych przez powódź we wrześniu 2024 roku.

4) Poprawa zarządzania i komunikacji w firmie w oparciu o zasady przeciwdziałania dyskryminacji i mobbingowi, rozwoju dialogu społecznego, partycypacji pracowniczej i wspierania integracji w miejscu pracy.

5) Promowanie i wspieranie zdrowia psychicznego oraz tworzenie przyjaznych środowisk pracy poprzez m.in. szkolenia z zakresu zarządzania wiekiem, radzenia sobie ze stresem, pozytywnej psychologii, dobrostanu psychicznego oraz budowania zdrowej i różnorodnej kultury organizacyjnej.

6) Wsparcie cudzoziemców, w szczególności w zakresie zdobywania wiedzy na temat polskiego prawa pracy i integracji tych osób na rynku pracy.

7) Wsparcie rozwoju umiejętności i kwalifikacji niezbędnych w sektorze usług zdrowotnych i opiekuńczych.

8) Rozwój umiejętności cyfrowych.

9) Wsparcie rozwoju umiejętności związanych z transformacją energetyczną.

UWAGA !!!

Urząd Pracy nie będzie brał pod uwagę pracowników zatrudnionych na terenie innego powiatu lub województwa niż siedziba powiatowego urzędu pracy, w którym składany jest wniosek o dofinansowanie.

W związku z dużym zainteresowaniem uzyskania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego wprowadza się dodatkowo:

  1. Ograniczenie  dofinansowania nie więcej jednak niż do wysokości 200% przeciętnego wynagrodzenia na jednego uczestnika.
  2. Ograniczenie maksymalnie do jednej formy wsparcia na osobę objętą kształceniem ustawicznym.
  3. Ograniczenie  limitu środków na jednego pracodawcę w wysokości nieprzekraczającej:

      • dla mikroprzedsiębiorców–      30 tys złotych,
      • dla małych przedsiębiorców –   50 tys złotych,
      • dla średnich /dużych przedsiębiorców –   70 tys złotych,

Przed ostatecznym złożeniem należy sprawdzić czy wszystkie wymagane  załączniki są dołączone do wniosku.

Załączniki (dokumenty) wymagane do wniosku :

  1. Formularz informacji przedstawiany przy ubieganiu się o pomoc
    de minimis – załącznik nr 1 do wniosku
  2. Formularz informacji przedstawiany przy ubieganiu się o pomoc
    de minimis w rolnictwie i rybołówstwie – załącznik nr 2 do wniosku;
  3. Informacja instytucji szkoleniowej o szkoleniu - program kształcenia ustawicznego – załącznik nr 3 do wniosku;
  4. Zakres egzaminu – załącznik nr 4 do wniosku.
  5. Zaświadczenie lub oświadczenie o pomocy de minimis – załącznik nr 5 do wniosku
  6. Wzór dokumentu potwierdzającego kompetencje nabyte przez uczestnika/ uczestników,wystawionego przez realizatora usługi kształcenia ustawicznego.
  7. Kopię dokumentu potwierdzającego oznaczenie formy prawnej prowadzonej działalności – w przypadku braku wpisu do KRS lub CEiDG.
    W sytuacji, gdy wnioskodawcą jest spółka cywilna należy dostarczyć kopię umowy spółki. W przypadku stowarzyszenia, fundacji czy spółdzielni – statut, lub inne dokumenty (właściwe np. dla jednostek budżetowych, szkół, przedszkoli).

W przypadku nie dołączenia załączników wymaganych w § 5 ust. 2. Rozporządzenia MRPiPS, z dnia 14 maja 2014r. w sprawie przyznawania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego, wniosek pozostawia się bez rozpatrzenia, o czym pisemnie informuje się wnioskodawcę.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 71 306 74 60 lub w Powiatowym Urzędzie Pracy w Trzebnicy pok.310.  

Baner na główną

Elektroniczna rejestracjaElektroniczne zgłoszenie oferty pracyUsługi elektroniczneePUAP    Dokumenty do pobrania                                
EuresFacebook
a

Projekty skierowane do osób bezrobotnych i poszukujących pracy

RPO 2022

Powiat trzebnicki/Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy uczestniczy we wdrażaniu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 poprzez realizację projektu „Aktywizacja osób bezrobotnych, zwłaszcza tych, które znajdują się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie trzebnickim w 2022 roku"...

RPO

Powiat trzebnicki/Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy uczestniczy we wdrażaniu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 poprzez realizację projektu „Aktywizacja osób bezrobotnych, zwłaszcza tych, które znajdują się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie trzebnickim w latach 2020 –...

PO WER

Powiat Trzebnicki / Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy uczestniczy we wdrażaniu Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 poprzez realizację projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie trzebnickim (V)" (Oś Priorytetowa I: Osoby młode na rynku pracy; Działanie 1.1 Wsparcie osób...

Projekty skierowane do pracodawców i przedsiębiorców

RPO

Powiat trzebnicki/Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy uczestniczy we wdrażaniu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 poprzez realizację projektu „Aktywizacja osób bezrobotnych, zwłaszcza tych, które znajdują się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie trzebnickim w latach 2020 –...

PO WER

Powiat Trzebnicki / Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy uczestniczy we wdrażaniu Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 poprzez realizację projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie trzebnickim (V)" (Oś Priorytetowa I: Osoby młode na rynku pracy; Działanie 1.1 Wsparcie osób...

Rynek pracy

Statystyki i analizy

5,1%Stopa bezrobocia w Polsce  

Stan na koniec grudnia 2024 r.

wykres statystyki

Stawki

  • 1.662,00 zł Podstawowy zasiłek dla bezrobotnych
  • 1.994,40 zł Stypendium dla bezrobotnego w okresie odbywania szkolenia
  • 831,00 zł Dodatek aktywizacyjny
  • do 48.969,72 zł Środki dla bezrobotnego na podjęcie działalności gospodarczej

Akty prawne

Artykuły prawne

Zobacz akty prawne dotyczące bezrobocia i promocji zatrudnienia

Zobacz

Urząd

Informacje dla niepełnosprawnych

Język migowy

Zobacz informacje na temat obsługi niepełnosprawnych.

Zobacz

Dane kontaktowe

Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

ul. Kościuszki 10
55-100 Trzebnica
e - mail: wrtr@praca.gov.pl

tel.: 71 387 05 65
tel./ fax: 71 387 11 38
Od dnia 01.01.2025 nie ma mozliwości wysyłki FAXu .
Prosimy wysyłać zeskanowaną korespondencję na email.


Filia Powiatowego Urzędu Pracy w Żmigrodzie

ul. Zamkowa 2a
55-140 Żmigród
e - mail: wrtrzm@praca.gov.pl

tel./ fax: 71 385 39 04
Od dnia 01.01.2025 nie ma mozliwości wysyłki FAXu .
Prosimy wysyłać zeskanowaną korespondencję na email.


REGON : 932104821
NIP: 915-15-66-514


Numery wewnętrzne telefonów

Menu Display

Menu Display

Rozeznanie rynku szkoleniowego - Prawo jazdy kat. C i KWP przewóz rzeczy

INFORMACJA DLA INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH I ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA WARUNKÓW PRZEPROWADZENIA SZKOLENIA
 
Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy  zamierzając realizować wniosek osoby ubiegającej się o skierowanie na szkolenie indywidualne do wskazanej przez siebie instytucji szkoleniowej dokonuje rozeznania rynku szkoleniowego przed planowanym zleceniem usługi szkoleniowej i zaprasza  instytucje szkoleniowe do składania swoich propozycji.


Obecne rozeznanie rynku szkoleniowego dotyczy szkolenia kierowcy samochodu ciężarowego - Prawo jazdy kat. C i kwalifikacja wstępna przyspieszona – przewóz rzeczy.

Szkolenie ma celu przygotować uczestnika do uzyskania uprawnienia kierowcy samochodu ciężarowego. Zakres szkolenia ma obejmować zajęcia teoretyczne, praktyczne ( jazdy ) i egzaminy w Ośrodku Ruchu Drogowego.

 
Liczba godzin szkolenia: nie mniej niż zgodnie z przepisami szkolenia dla uzyskania prawa jazdy i kursu kwalifikacji kierowców.
 
Ilość osób do przeszkolenia  -  1 osoba


Termin szkolenia: przewidywany termin rozpoczęcia szkolenia - bez zbędnej zwłoki. Przewidywany termin rozpoczęcia szkolenia  luty br.
Osoba nie posiada jeszcze badań lekarskich i  nie uzyskała  profilu kandydata na kierowcę i profilu kierowcy zawodowego.  

Preferowany sposób realizacji szkolenia: zajęcia teoretyczne stacjonarne,  dni robocze od poniedziałku do piątku.


W koszcie szkolenia nie należy ujmować kosztów badań lekarskich. W koszcie szkolenie powinny być ujęte także  koszty materiałów szkoleniowych przeznaczonych na własność dla uczestnika oraz koszty egzaminów państwowych w Ośrodku Ruchu Drogowego.


Program szkolenia powinien zostać przygotowany zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 maja 2014 r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji oraz trybu i sposobów prowadzenia usług rynku pracy ( Dz.U. z  2014, poz. 667 ) według załącznika do Warunków przeprowadzenia szkolenia oraz przepisami dotyczącymi kierowców. Zakres i jakość oferowanego programu powinien zostać opracowany z wykorzystaniem standardów kwalifikacji zawodowych i modułowych programów szkoleń zawodowych dostępnych w bazach prowadzonych przez ministra właściwego do spraw pracy (dostępne na stronie internetowej
https://trzebnica.praca.gov.pl/rynek-pracy/bazy-danych/

Zajęcia powinny być przeprowadzone przez wykładowców i instruktorów posiadających uprawnienia, wiedzę teoretyczną, praktyczną oraz doświadczenie w zakresie zagadnień poruszanych na szkoleniu.

Miejsce szkolenia - jego  wyposażenie dydaktyczne i pomieszczenia powinny być dostosowane do potrzeb szkolenia z uwzględnieniem bezpiecznych i higienicznych warunków realizacji szkolenia.

Preferowane miejsca szkolenia: Wrocław lub inne: dogodne dla uczestnika zamieszkującego na terenie powiatu trzebnickiego.
 


Instytucja szkoleniowa musi posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania działalności w tym  wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych we właściwym Wojewódzkim Urzędzie Pracy zgodnie z Ustawą o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku  pracy z dnia 20 kwietnia 2004 roku ( t.j. Dz.U. z 2024 roku,  poz. 475 z późn.zm.) i  Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 października 2004r. w sprawie  rejestru instytucji  szkoleniowych (Dz. U. z 2014 roku, poz. 781)  oraz zezwolenia na realizowanie szkoleń w zakresie szkoleń kierowców.

Warunki przeprowadzenia szkolenia i załączone do nich oświadczenia i dokumenty, muszą być podpisane przez osobę(y)  upoważnioną(-e) do reprezentowania Wykonawcy. W przypadku  podpisywania przez  inną osobę wymagane jest pełnomocnictwo.

Szkolenie będzie realizowane na podstawie umowy pisemnej.  Instytucja szkoleniowa  zobowiązuje się do wykonania zamówienia bezpośrednio przez osoby wymienione w „Warunkach przeprowadzenia szkolenia"

Wybór instytucji do realizacji poszczególnych szkoleń zostanie dokonany na podstawie przekazanych  „Warunków przeprowadzenia szkolenia" wraz z załącznikami ( Program szkolenia, wzór dokumentów po ukończeniu szkolenia, wzór ankiety).

Prosimy o składanie swoich propozycji wraz z dokumentami, potwierdzającymi podstawy prawne prowadzenia działalności szkoleniowej (w tym  zezwolenia, atesty itp. w zakresie proponowanego szkolenia) do dnia 11.02.2025r.

Złożenie propozycji szkoleniowej nie jest jednoznaczne z podpisaniem  umowy. Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy będzie się kontaktował tylko z wybraną instytucją szkoleniową.  
 
Wartość zamówienia jest poniżej kwoty 130 000  zł. Do niniejszego postępowania nie mają zastosowania przepisy Ustawę z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024r., poz. 1320 z późn. zm. ). Wybór instytucji zostanie dokonany z zastosowaniem Zarządzenia nr 19/2022 Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Trzebnicy w sprawie wprowadzenia Regulaminu udzielania zamówień publicznych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Trzebnicy o wartości poniżej kwoty 130 000,00 zł oraz Zarządzenia nr 8/2025 Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Trzebnicy w sprawie wprowadzenia w życie „Kryteria wyboru instytucji szkoleniowych do przeprowadzania szkoleń bezrobotnych i innych uprawnionych osób w Powiatowym Urzędzie Pracy w Trzebnicy".

Złożone Warunki przeprowadzenia szkolenia będą najpierw poddane ocenie formalnej – ze względu na: kompletność oferty oraz potwierdzenie posiadania wiedzy i doświadczenia, dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym i osobowym. Następnie po porównaniu propozycji realizacji szkolenia, w tym cen  dokonany zostanie wybór najkorzystniejszej oferty.
 
Osoba do kontaktu ze strony urzędu:  Wioletta Ręboch  w.reboch@pup.trzebnica.pl
 


 

Załączniki

Warunki przeprowadzenia szkolenia dla szkolenia indywidualne 2025 (1)
Warunki przeprowadzenia szkolenia dla szkolenia indywidualne 2025 (1).docx 51 KB

Rozeznanie rynku szkoleniowego - Prawo jazdy kat. C i KWP przewóz rzeczy

INFORMACJA DLA INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH I ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA WARUNKÓW PRZEPROWADZENIA SZKOLENIA
 
Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy  zamierzając realizować wniosek osoby ubiegającej się o skierowanie na szkolenie indywidualne do wskazanej przez siebie instytucji szkoleniowej dokonuje rozeznania rynku szkoleniowego przed planowanym zleceniem usługi szkoleniowej i zaprasza  instytucje szkoleniowe do składania swoich propozycji.


Obecne rozeznanie rynku szkoleniowego dotyczy szkolenia kierowcy samochodu ciężarowego - Prawo jazdy kat. C i kwalifikacja wstępna przyspieszona – przewóz rzeczy.

Szkolenie ma celu przygotować uczestnika do uzyskania uprawnienia kierowcy samochodu ciężarowego. Zakres szkolenia ma obejmować zajęcia teoretyczne, praktyczne ( jazdy ) i egzaminy w Ośrodku Ruchu Drogowego.

 
Liczba godzin szkolenia: nie mniej niż zgodnie z przepisami szkolenia dla uzyskania prawa jazdy i kursu kwalifikacji kierowców.
 
Ilość osób do przeszkolenia  -  1 osoba


Termin szkolenia: przewidywany termin rozpoczęcia szkolenia - bez zbędnej zwłoki. Przewidywany termin rozpoczęcia szkolenia  luty br.
Osoba nie posiada jeszcze badań lekarskich i  nie uzyskała  profilu kandydata na kierowcę i profilu kierowcy zawodowego.  

Preferowany sposób realizacji szkolenia: zajęcia teoretyczne stacjonarne,  dni robocze od poniedziałku do piątku.


W koszcie szkolenia nie należy ujmować kosztów badań lekarskich. W koszcie szkolenie powinny być ujęte także  koszty materiałów szkoleniowych przeznaczonych na własność dla uczestnika oraz koszty egzaminów państwowych w Ośrodku Ruchu Drogowego.


Program szkolenia powinien zostać przygotowany zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 maja 2014 r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji oraz trybu i sposobów prowadzenia usług rynku pracy ( Dz.U. z  2014, poz. 667 ) według załącznika do Warunków przeprowadzenia szkolenia oraz przepisami dotyczącymi kierowców. Zakres i jakość oferowanego programu powinien zostać opracowany z wykorzystaniem standardów kwalifikacji zawodowych i modułowych programów szkoleń zawodowych dostępnych w bazach prowadzonych przez ministra właściwego do spraw pracy (dostępne na stronie internetowej
https://trzebnica.praca.gov.pl/rynek-pracy/bazy-danych/

Zajęcia powinny być przeprowadzone przez wykładowców i instruktorów posiadających uprawnienia, wiedzę teoretyczną, praktyczną oraz doświadczenie w zakresie zagadnień poruszanych na szkoleniu.

Miejsce szkolenia - jego  wyposażenie dydaktyczne i pomieszczenia powinny być dostosowane do potrzeb szkolenia z uwzględnieniem bezpiecznych i higienicznych warunków realizacji szkolenia.

Preferowane miejsca szkolenia: Wrocław lub inne: dogodne dla uczestnika zamieszkującego na terenie powiatu trzebnickiego.
 


Instytucja szkoleniowa musi posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania działalności w tym  wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych we właściwym Wojewódzkim Urzędzie Pracy zgodnie z Ustawą o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku  pracy z dnia 20 kwietnia 2004 roku ( t.j. Dz.U. z 2024 roku,  poz. 475 z późn.zm.) i  Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 października 2004r. w sprawie  rejestru instytucji  szkoleniowych (Dz. U. z 2014 roku, poz. 781)  oraz zezwolenia na realizowanie szkoleń w zakresie szkoleń kierowców.

Warunki przeprowadzenia szkolenia i załączone do nich oświadczenia i dokumenty, muszą być podpisane przez osobę(y)  upoważnioną(-e) do reprezentowania Wykonawcy. W przypadku  podpisywania przez  inną osobę wymagane jest pełnomocnictwo.

Szkolenie będzie realizowane na podstawie umowy pisemnej.  Instytucja szkoleniowa  zobowiązuje się do wykonania zamówienia bezpośrednio przez osoby wymienione w „Warunkach przeprowadzenia szkolenia"

Wybór instytucji do realizacji poszczególnych szkoleń zostanie dokonany na podstawie przekazanych  „Warunków przeprowadzenia szkolenia" wraz z załącznikami ( Program szkolenia, wzór dokumentów po ukończeniu szkolenia, wzór ankiety).

Prosimy o składanie swoich propozycji wraz z dokumentami, potwierdzającymi podstawy prawne prowadzenia działalności szkoleniowej (w tym  zezwolenia, atesty itp. w zakresie proponowanego szkolenia) do dnia 11.02.2025r.

Złożenie propozycji szkoleniowej nie jest jednoznaczne z podpisaniem  umowy. Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy będzie się kontaktował tylko z wybraną instytucją szkoleniową.  
 
Wartość zamówienia jest poniżej kwoty 130 000  zł. Do niniejszego postępowania nie mają zastosowania przepisy Ustawę z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024r., poz. 1320 z późn. zm. ). Wybór instytucji zostanie dokonany z zastosowaniem Zarządzenia nr 19/2022 Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Trzebnicy w sprawie wprowadzenia Regulaminu udzielania zamówień publicznych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Trzebnicy o wartości poniżej kwoty 130 000,00 zł oraz Zarządzenia nr 8/2025 Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Trzebnicy w sprawie wprowadzenia w życie „Kryteria wyboru instytucji szkoleniowych do przeprowadzania szkoleń bezrobotnych i innych uprawnionych osób w Powiatowym Urzędzie Pracy w Trzebnicy".

Złożone Warunki przeprowadzenia szkolenia będą najpierw poddane ocenie formalnej – ze względu na: kompletność oferty oraz potwierdzenie posiadania wiedzy i doświadczenia, dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym i osobowym. Następnie po porównaniu propozycji realizacji szkolenia, w tym cen  dokonany zostanie wybór najkorzystniejszej oferty.
 
Osoba do kontaktu ze strony urzędu:  Wioletta Ręboch  w.reboch@pup.trzebnica.pl
 


 

Załączniki

Warunki przeprowadzenia szkolenia dla szkolenia indywidualne 2025 (1)
Warunki przeprowadzenia szkolenia dla szkolenia indywidualne 2025 (1).docx 51 KB